Sisli
  • EURO 6.47
  • DOLAR 5.81

Ersun Yanal Patladı! “Onlara Buradan Selam Söylüyorum!”

Kayserispor maçının ardından konuşan Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, sarı-lacivertlilere karşı algı yapıldığını söyledi. Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, deplasmanda Kayserispor’a 1-0 mağlup oldukları mücadelenin ardından konuştu. Fenerbahçe’ye karşı algı yapıldığını kaydeden Yanal, “Rakamlar bizden olsa da bizden olmayan bir şey var; o da sonuç… Bu skorun bir sorumlusu var, o da benim. Takım olarak deplasmanda oynadığımız iki […]
Fenerbahçe - 4 Kasım 2019 02:27 A A

Kayserispor maçının ardından konuşan Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, sarı-lacivertlilere karşı algı yapıldığını söyledi.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, deplasmanda Kayserispor’a 1-0 mağlup oldukları mücadelenin ardından konuştu.

Fenerbahçe’ye karşı algı yapıldığını kaydeden Yanal, “Rakamlar bizden olsa da bizden olmayan bir şey var; o da sonuç… Bu skorun bir sorumlusu var, o da benim. Takım olarak deplasmanda oynadığımız iki maçımızı kazanmıştık. İstatistiklerimiz bizim lehimize gözükse de bu matematiği skor dönüştürmeliyiz. Taraftarlarımız asla şüpheye kapılmasın Bu rakamları kendi lehimize çevirebilecek güçteyiz. Fenerbahçe’nin kurguyla şampiyon olacağını söyleyenlere buradan selam söylüyorum.” dedi.

Trabzonspor Getafe maçında sevimli köpek sahaya girdi!
Fenerbahçe - 02:27 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

VİDEO HABER