19° Kapalı
  • EURO 6.36
  • DOLAR 5.77

Elneny çok tartışılan pozisyon hakkında konuştu! “Niyetim kaleciye zarar vermek değildi”

Elneny çok tartışılan pozisyon hakkında konuştu! “Niyetim kaleciye zarar vermek değildi”  Beşiktaş’ın Mısırlı orta saha oyuncusu Muhammed Elneny, Ankaragücü ile 0-0 berabere kaldıkları maç sonrasında konuştu. Maçın ilk yarısında Ankaragücü kalecisi Korcan’a yaptığı bir müdahale için görüşü sorulan Elneny, “Top önümdeydi, kaleciyi geçmeye çalıştım, kaydım orada. Niyetim kaleciye zarar vermek değildi, ister istemez vurdum ona. Sonrasında özür diledim. Niyetim kesinlikle […]
Beşiktaş - 20 Ekim 2019 00:15 A A

Elneny çok tartışılan pozisyon hakkında konuştu! “Niyetim kaleciye zarar vermek değildi”  Beşiktaş’ın Mısırlı orta saha oyuncusu Muhammed Elneny, Ankaragücü ile 0-0 berabere kaldıkları maç sonrasında konuştu.

Maçın ilk yarısında Ankaragücü kalecisi Korcan’a yaptığı bir müdahale için görüşü sorulan Elneny, “Top önümdeydi, kaleciyi geçmeye çalıştım, kaydım orada. Niyetim kaleciye zarar vermek değildi, ister istemez vurdum ona. Sonrasında özür diledim. Niyetim kesinlikle zarar vermek değildi” dedi.

İyi oynadıklarını söyleyen Elneny, “Oyunun tamamında çok iyi bir performans ortaya koyduğumuzu düşünüyorum. Ben de bireysel olarak iyi performans sergiledim, birçok pozisyon hazırladım arkadaşlarıma. Aldığım her topu dikine kullanmaya çalıştım. Çalışmaya, gelişmeye devam edeceğim. Maçı analiz ettiğinizde göreceksiniz ki ben ve takım arkadaşlarım iyi performans ortaya koyduk ama sadece gol atamadık” ifadelerini kullandı.

Beşiktaş - 00:15 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

VİDEO HABER