17° Sisli
  • EURO 6.50
  • DOLAR 5.80

Baiano gözyaşları içinde oyundan çıktı!

Baiano gözyaşları içinde oyundan çıktı! Gençlerbirliği oyuncusu Fabrício Baiano, Donk müdahelesi sonrasında tedavi için kenara gelmişti. Brezilyalı oyuncu 10. dakikada gözyaşları içinde yerini Berat Özdemir’e bıraktı. Gençlerbirliği- Galatasaray maçında Ankara temsilcisinin formasını giyen Fabrício Baiano, 8. dakikada Gençlerbirliği hızlı atağında Ryan Donk’un müdahelesi sonrasında sekerek koşusunu yarıda bırakmıştı. Donk bu müdahelesi sonrasında sarı kart görürken oyuncu tedavisi için kenara geldi. […]
Anadolu Takımları - 6 Ekim 2019 15:32 A A

Baiano gözyaşları içinde oyundan çıktı! Gençlerbirliği oyuncusu Fabrício Baiano, Donk müdahelesi sonrasında tedavi için kenara gelmişti. Brezilyalı oyuncu 10. dakikada gözyaşları içinde yerini Berat Özdemir’e bıraktı.

Gençlerbirliği- Galatasaray maçında Ankara temsilcisinin formasını giyen Fabrício Baiano, 8. dakikada Gençlerbirliği hızlı atağında Ryan Donk’un müdahelesi sonrasında sekerek koşusunu yarıda bırakmıştı. Donk bu müdahelesi sonrasında sarı kart görürken oyuncu tedavisi için kenara geldi.

BAIANO GÖZYAŞLARIYLA OYUNDAN ÇIKTI

Baiano, kenarda yapılan tedaviye rağmen oyuna devam edemedi ve 10. dakikada yerini Berat Özdemir’e bıraktı. Brezilya futbolcu oyundan çıkarken gözyaşlarını tutamadı.

 

Anadolu Takımları - 15:32 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

VİDEO HABER