17° Sisli
  • EURO 6.50
  • DOLAR 5.80

Gazişehir Gaziantep’in ismi değişti! İşte yeni isimi…

Gazişehir Gaziantep’in ismi değişti! İşte yeni isimi…Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü, ismini Gaziantep Futbol Kulübü olarak değiştirdiğini açıkladı. Konuyla ilgili kulüp başkanı Mehmet Büyükekşi’nin açıklamaları şu şekilde; “İnsanlarımızın kafasında isim konusunda farklı düşünceler olduğunu sürekli konuşuyorduk. O yüzden göreve gelir gelmez ilk olarak adımızın Gaziantep Futbol Kulübü olması gerektiği yönünde yönetim kurulumuzla karar aldık. Adil Başkanımıza da bu […]
Anadolu Takımları - 30 Eylül 2019 20:40 A A

Gazişehir Gaziantep’in ismi değişti! İşte yeni isimi…Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü, ismini Gaziantep Futbol Kulübü olarak değiştirdiğini açıkladı.

Konuyla ilgili kulüp başkanı Mehmet Büyükekşi’nin açıklamaları şu şekilde;

“İnsanlarımızın kafasında isim konusunda farklı düşünceler olduğunu sürekli konuşuyorduk. O yüzden göreve gelir gelmez ilk olarak adımızın Gaziantep Futbol Kulübü olması gerektiği yönünde yönetim kurulumuzla karar aldık. Adil Başkanımıza da bu konuyu sorduğumuzda kendisinin de böyle bir olayı memnuniyetle karşılayacağını ve kendilerinin de göreve geldiğinde ilk düşündükleri ismin bu olduğunu öğrendik. Daha sonra Türkiye Futbol Federasyonumuzla gerekli görüşmeleri yaptık ve kararın resmen onaylanmasını bekliyoruz. İnşallah çok kısa bir süre içerisinde kulübümüzün adı Gaziantep Futbol Kulübü olacaktır ve tüm şehrimizi kucaklayacaktır”

Anadolu Takımları - 20:40 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

VİDEO HABER