19° Parçalı bulutlu
  • EURO 6.50
  • DOLAR 5.89

Abdullah Avcı: “Çözüm için çalışacağız”

Abdullah Avcı: “Çözüm için çalışacağız”  UEFA Avrupa Ligi K grubunda Slovan Bratislava’ya son dakikalada yenilen 2 golle 4-2 yenilen Beşiktaş’ta teknik direktör Abdullah Avcı, skor için taraftarlardan özür dilediklerini ve çözüm için kendilerini sorgulayacaklarını söyledi. Beşiktaş Teknik Direktörü Abdullah Avcı, deplasmanda Slovan Bratislava karşısında alınan 4-2’lik şok mağlubiyeti değerlendirdi. “Çözüm için çalışacağız” Avcı, “Çok fazla değerlendirilecek bir şey yok. […]
Beşiktaş - 20 Eylül 2019 09:47 A A

Abdullah Avcı: “Çözüm için çalışacağız”  UEFA Avrupa Ligi K grubunda Slovan Bratislava’ya son dakikalada yenilen 2 golle 4-2 yenilen Beşiktaş’ta teknik direktör Abdullah Avcı, skor için taraftarlardan özür dilediklerini ve çözüm için kendilerini sorgulayacaklarını söyledi.

Beşiktaş Teknik Direktörü Abdullah Avcı, deplasmanda Slovan Bratislava karşısında alınan 4-2’lik şok mağlubiyeti değerlendirdi.

“Çözüm için çalışacağız”

Avcı, “Çok fazla değerlendirilecek bir şey yok. Sistem, organizasyon, bireysel performans, takım savunmasında hata… Bunu açıklanacak bir şeyi yok. Çözüm bulmak için çalışacağız. Öne geçmemize rağmen bu seviyede böyle bireysel hatalar yapamazsın, hiçbir sistem bunu kaldırmaz. Çözüm bulmak zorundayız. Bu şekilde hem bireysel hata yapamazsın, ne şekilde oynarsan oyna bu kaldırmaz.

ANDROİD UYGULAMAMIZI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

“Özür diliyoruz”

Bununla ilgili kendimizi sorgulayacağız oyuncu da aynı şekilde. Bunun sağlıklı bir açıklaması yok. Kötü bir görüntü var. Beşiktaş taraftarından bu anlamda özür diliyoruz. İçimizde çalışarak buna çözümler bulmaya çalışacağız. Özür diliyoruz. Rakibi de bu anlamda tebrik ediyorum” dedi.

“Kendimizi sorgulayacağız”

Savunmanın merkezinde yaşanan sakatlıklarla ilgili de konuşan Avcı, “Kendimizi ve oyuncuları sorgulayacağız. Sistem topa sahip olma sistemi olsa da bir doğru duruş ve mesafe vardır. Doğru mesafelerde durmuyorsan bunu bireysel hatayla veya sistemle anlatamazsın. Bunun çözümünü bulacağız” diyerek sözlerini tamamladı.

Beşiktaş - 09:47 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

VİDEO HABER