19° Parçalı bulutlu
  • EURO 6.50
  • DOLAR 5.89

Galatasaray’dan Ali Koç’a bir gönderme daha! ‘Geri kalmanın çaresizliği’

Galatasaray’dan Ali Koç’a bir gönderme daha! ‘Geri kalmanın çaresizliği’ Galatasaray Başkan Yardımcısı Yusuf Günay, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un açıklamalarına karşılık olarak sosyal medya hesabından, “Rekabette geri kalmanın çaresizliği” yazdı. Galatasaray Başkan Yardımcısı Yusuf Günay, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un sarı-kırmızılıların Teknik Direktörü Fatih Terim ve kulüp hakkında yaptığı açıklamalara cevap verdi. Günay, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Rekabette geri kalmanın […]
Fenerbahçe - 18 Eylül 2019 23:36 A A

Galatasaray’dan Ali Koç’a bir gönderme daha! ‘Geri kalmanın çaresizliği’ Galatasaray Başkan Yardımcısı Yusuf Günay, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un açıklamalarına karşılık olarak sosyal medya hesabından, “Rekabette geri kalmanın çaresizliği” yazdı.

Galatasaray Başkan Yardımcısı Yusuf Günay, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un sarı-kırmızılıların Teknik Direktörü Fatih Terim ve kulüp hakkında yaptığı açıklamalara cevap verdi. Günay, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Rekabette geri kalmanın çaresizliği!” ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe - 23:36 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

VİDEO HABER