19° Parçalı bulutlu
  • EURO 6.50
  • DOLAR 5.89

Ali Koç’un Fatih Terim sözlerine Galatasaray’dan tokat gibi cevap!

Ali Koç’un Fatih Terim sözlerine Galatasaray’dan tokat gibi cevap! Galatasaray, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un Teknik Direktör Fatih Terim hakkında yaptığı ‘Sicil’ açıklamasına cevap verdi. Galatasaray Kulübü, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un Teknik Direktör Fatih Terim hakkında yaptığı, “Futbolculuk ve hocalık döneminde onun kadar ceza alan birisi yok. Sicili nasıl bu kadar bozuk olabilir?” açıklamasına cevap verdi. Sarı-kırmızılılar, sosyal medya hesabından […]
Fenerbahçe - 18 Eylül 2019 23:26 A A

Ali Koç’un Fatih Terim sözlerine Galatasaray’dan tokat gibi cevap! Galatasaray, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un Teknik Direktör Fatih Terim hakkında yaptığı ‘Sicil’ açıklamasına cevap verdi.

Galatasaray Kulübü, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un Teknik Direktör Fatih Terim hakkında yaptığı, “Futbolculuk ve hocalık döneminde onun kadar ceza alan birisi yok. Sicili nasıl bu kadar bozuk olabilir?” açıklamasına cevap verdi.

Sarı-kırmızılılar, sosyal medya hesabından Fatih Terim ve onun sarı-kırmızılılarda kazandığı kupaların fotoğrafını paylaşarak, “Hocamızın sicili aşağıdaki gibidir…” notunu ekledi.

Fotoğrafta deneyimli teknik adamın 8 Süper Lig, 1 UEFA Süper Kupa, 3 Türkiye Kupası, 5 Türkiye Süper Kupası, 3 TSYD Kupası aldığı vurgulandı.

Fenerbahçe - 23:26 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

VİDEO HABER