19° Parçalı bulutlu
  • EURO 6.50
  • DOLAR 5.89

Ali Koç’tan Fatih Terim’e çok sert sözler! ‘Sicili bozuk’

Ali Koç’tan Fatih Terim’e çok sert sözler! ‘Sicili bozuk’…  Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, gündeme dair açıklamalarda bulunurken, Fatih Terim hakkında çok sert sözler kullandı. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim hakkında çok sert ifadeler kullandı. Fatih Terim’in neden bu kadar sicilinin kabarık olduğunun sorgulanması gerektiğini ifade eden Ali Koç, “Onların fıtratında olan bir şey (Galatasaray, Fatih Terim). […]
Fenerbahçe - 18 Eylül 2019 23:22 A A

Ali Koç’tan Fatih Terim’e çok sert sözler! ‘Sicili bozuk’…  Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, gündeme dair açıklamalarda bulunurken, Fatih Terim hakkında çok sert sözler kullandı.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim hakkında çok sert ifadeler kullandı.

Fatih Terim’in neden bu kadar sicilinin kabarık olduğunun sorgulanması gerektiğini ifade eden Ali Koç, “Onların fıtratında olan bir şey (Galatasaray, Fatih Terim). Geçenlerde Avrupa Kulüpler Birliği yönetim kuruluna seçildik. Dünya neler konuşuyor, biz neler konuşuyoruz. Bizim ülkemizde yok efendim tweet 19:05’te atılmış falan… Biz şunu konuşalım; Futbolun içinde bu denli olan birinin sicili nasıl bu kadar bozuk olabilir, neden bu kadar çok ceza alır? Bunları konuşmuyoruz. TFF üzerinde baskı yaratmak için bazı şeyler özellikle yapılıyor gibi geliyor. Enterasan bir dönemden geçiyoruz.” dedi.

Fenerbahçe - 23:22 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

VİDEO HABER