Açık
  • EURO 6.40
  • DOLAR 5.79

Ankaragücü’nün yeni teknik direktörü belli oldu !

MKE Ankaragücü, teknik direktörlük görevi için Metin Diyadin ile anlaştığını duyurdu. arı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, Beştepe Tesisleri’nde düzenlenen imza törenine başkan Mehmet Yiğiner ve Metin Diyadinkatıldı. İmza töreninde açıklamalarda bulunan Metin Diyadin, “Ankaragücü gibi güçlü bir camiaya geldiğim için çok mutluyum. Üzerimizdeki sorumluluğu biliyoruz. Umarım ateşli taraftarımızın desteği ile Ankaragücü’müzü hak ettiği yerlere getiririz.” ifadelerini kullandı. Başkan […]
Anadolu Takımları - 4 Eylül 2019 11:28 A A

MKE Ankaragücü, teknik direktörlük görevi için Metin Diyadin ile anlaştığını duyurdu.

arı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, Beştepe Tesisleri’nde düzenlenen imza törenine başkan Mehmet Yiğiner ve Metin Diyadinkatıldı.

İmza töreninde açıklamalarda bulunan Metin Diyadin, “Ankaragücü gibi güçlü bir camiaya geldiğim için çok mutluyum. Üzerimizdeki sorumluluğu biliyoruz. Umarım ateşli taraftarımızın desteği ile Ankaragücü’müzü hak ettiği yerlere getiririz.” ifadelerini kullandı.

Başkan Yiğiner ise, “Deneyimli teknik direktör Metin Diyadin ile 1 yıllık anlaşma sağladık. Camiamıza hayırlı olmasını dilerim.” dedi.

Trabzonspor Getafe maçında sevimli köpek sahaya girdi!
Anadolu Takımları - 11:28 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

VİDEO HABER