Sisli
  • EURO 6.47
  • DOLAR 5.81

Nilsu Kılıç yazdı.. Kartal Burak Yılmaz’ı aradı..

Nilsu Kılıç yazdı.. Kartal Burak Yılmaz’ı aradı.. Beşiktaş ilk yarıda heyecanlı ve çevik bir şekilde başladı ama bir okadar da gol kaçırdı. Bu gol kaçırmalarının büyük sebeplerinden birisi ise Lens ve Boyd’un güçsüz kalmasıydı.. Öte yandan da yokluğunu hissettiğim Burak Yılmaz oldu. Kartal resmen Burak Yılmaz’ı aradı.. Evet Güven Yalçın’da kendini gösterdi ama Güven daha […]
Beşiktaş - 2 Eylül 2019 18:46 A A

Nilsu Kılıç yazdı.. Kartal Burak Yılmaz’ı aradı..

Beşiktaş ilk yarıda heyecanlı ve çevik bir şekilde başladı ama bir okadar da gol kaçırdı. Bu gol kaçırmalarının büyük sebeplerinden birisi ise Lens ve Boyd’un güçsüz kalmasıydı.. Öte yandan da yokluğunu hissettiğim Burak Yılmaz oldu. Kartal resmen Burak Yılmaz’ı aradı.. Evet Güven Yalçın’da kendini gösterdi ama Güven daha çok genç bir oyuncu.. Burağ’ın yokluğunu hissettirmemesi için daha on fırın ekmek yemesi gerekiyor..

Beşiktaş’ın bir kaç unutamadığım sahneleri aklımda kaldı onları sizle paylaşmak istiyorum.. Birinci sahne, Beşiktaş kadrosunda yer alan Caner Erkin sahaya çıktığında çok güzel bir asist yaptı, ikinci sahne ise, Beşiktaş oyuncusu N’koudou’nun girişi ile rakip kaleye ardı ardına yüklenmesi ve kaleye nefes aldırmamasıydı.. İşte bu sahnelere baktığımızda,  Abdullah Avcı takımı iyi çalıştırmış olduğunu anlıyoruz.. Siyah-beyazlıların hırslı mücadelesini gerçekten çok beğendim bana kazanma arzusunu ciddi anlamda hissettirebildiler..

###

Sonuca gelirsek eğer, Çaykur Rizespor bir kaç oyuncusu sayesinde başarılı bir maç geçirdi..  Beşiktaş’ta, bu karşılaşmada iyi mücadele etti ama puan da kaybetti. Hedefi şampiyonluksa artık kendi evinde bile puan kaybetmemesi gerekir.

Trabzonspor Getafe maçında sevimli köpek sahaya girdi!
Beşiktaş - 18:46 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

VİDEO HABER