20° Kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
  • EURO 6.32
  • DOLAR 5.72

Fenerbahçe’nin eski yıldızı Martin Skrtel Süper Lig’e geri döndü!

Fenerbahçe’nin eski yıldızı Martin Skrtel Süper Lig’e geri döndü! Başakşehir, Atalanta’nın sözleşmesini feshettiği Martin Skrtel ile anlaştı ve Slovak oyuncu, Süper Lig takımlarından Başakşehir’e imzayı attı. 21 gün önce Atalanta ile sözleşme imzalayan Martin Skrtel, İtalyan ekibinde beklediğini bulamadı. Sarı-lacivertlilerle maaş konusunda anlaşamayan ve 3 hafta önce Atalanta’ya imza atan Skrtel, fiziki olarak yetersiz olduğu […]
Anadolu Takımları - 2 Eylül 2019 19:28 A A

Fenerbahçe’nin eski yıldızı Martin Skrtel Süper Lig’e geri döndü! Başakşehir, Atalanta’nın sözleşmesini feshettiği Martin Skrtel ile anlaştı ve Slovak oyuncu, Süper Lig takımlarından Başakşehir’e imzayı attı.

21 gün önce Atalanta ile sözleşme imzalayan Martin Skrtel, İtalyan ekibinde beklediğini bulamadı.

Sarı-lacivertlilerle maaş konusunda anlaşamayan ve 3 hafta önce Atalanta’ya imza atan Skrtel, fiziki olarak yetersiz olduğu gerekçesiyle İtalyan ekibinden gönderilmişti.

34 yaşındaki Slovak futbolcu, Atalanta’ya transfer olduktan sonra ”Her futbolcunun hayali Şampiyonlar Ligi’nde oynamak” sözünü kullanmıştı ancak Skrtel’in Şampiyonlar Ligi hayali de böylece suya düşmüş oldu.

Gasperini gönderilmeyi böyle açıklamıştı

Gasperini, Skrtel’in Atalanta’dan geri üçlüde oynayamadığı ve idman temposunu kaldıramadığı için yolladığını şu sözlerle açıklamıştı:

“Geri üçlüde oynamakta ve oradaki kurguda yer almakta zorlanıyordu. Yaşı nedeniyle üst üste maçlar çıkarmakta zorlandığını düşünüyorum. Kendisi de açıksözlü bu konuda”

Bu haber 128 kez okundu.
Anadolu Takımları - 19:28 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.