19° Kısa süreli yağmur
  • EURO 6.32
  • DOLAR 5.72

Ünal Karaman zafer sonrası konuştu! “Tur atlamak güzel…”

Ünal Karaman zafer sonrası konuştu! “Tur atlamak güzel…” Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman, 2-1 kazanılan Sparta Prag maçı sonrası konuştu. Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman, 2-1 kazanılan Sparta Prag maçının ardından yayıncı kuruluşa değerlendirmelerde bulundu. Maçı yorumlayan Ünal Karaman, “Arkadaşlar, maçlar zor maçlar. Oynanacak her müsabaka kendi içinde zorluk çıkaracak. Yanlış anlıyorlardır belki ama zor olduğunu gördüler. Tur […]
Spor - 16 Ağustos 2019 01:57 A A

Ünal Karaman zafer sonrası konuştu! “Tur atlamak güzel…” Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman, 2-1 kazanılan Sparta Prag maçı sonrası konuştu.

Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman, 2-1 kazanılan Sparta Prag maçının ardından yayıncı kuruluşa değerlendirmelerde bulundu.

Maçı yorumlayan Ünal Karaman, “Arkadaşlar, maçlar zor maçlar. Oynanacak her müsabaka kendi içinde zorluk çıkaracak. Yanlış anlıyorlardır belki ama zor olduğunu gördüler. Tur atlamak güzel, kazanarak atlamak daha güzel. Uzaktan, yakından gelip bizi destekleyenlere de çok teşekkür.” değerlendirmesini yaptı.

Tecrübeli teknik adam, “Bizim en büyük silahımız, takım olma yolundaki aldığımız mesafe. Hangi oyuncuyla oynarsak oynayalım, sonuna kadar mücadele eden, asla pes etmeyen bir ekibe sahibim. Korkumuz yok. Bu maçlar oynanacaksa, bunları oynayacağız. En hazır kadromuzla çıkacağız.” sözleriyle konuşmasını noktaladı.

Bu haber 85 kez okundu.
Spor - 01:57 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.