Açık
  • EURO 6.40
  • DOLAR 5.79

Falcao’dan Galatasaray açıklaması! “Umarım en kısa sürede…”

Falcao’dan Galatasaray açıklaması! “Umarım en kısa sürede…”Galatasaray’ın transfer etmek istediği dünyaca ünlü golcü futbolcu Radamel Falcao, açıklamalarda bulundu. Galatasaray ile adı anılan Kolombiyalı futbolcu Radamel Falcao, sarı-kırmızılı takıma transferinin kariyerinin bu aşamasında heyecan verici olacağını söyledi. Kolombiya basınına konuşan 33 yaşındaki futbolcu, “Türkiye’de futbol yoğun bir şekilde yaşanıyor. Kariyerimin bu aşamasında transferim heyecan verici olur. Umarım en kısa […]
Galatasaray - 10 Ağustos 2019 14:52 A A

Falcao’dan Galatasaray açıklaması! “Umarım en kısa sürede…”Galatasaray’ın transfer etmek istediği dünyaca ünlü golcü futbolcu Radamel Falcao, açıklamalarda bulundu.

Galatasaray ile adı anılan Kolombiyalı futbolcu Radamel Falcao, sarı-kırmızılı takıma transferinin kariyerinin bu aşamasında heyecan verici olacağını söyledi.

Kolombiya basınına konuşan 33 yaşındaki futbolcu, “Türkiye’de futbol yoğun bir şekilde yaşanıyor. Kariyerimin bu aşamasında transferim heyecan verici olur. Umarım en kısa sürede sonuçlanır.” ifadelerini kullandı.

Monaco ile antrenmanlara çıktığını hatırlatan Falcao, kariyerini Avrupa’da sürdürmeyi ve en üst seviyede kalmak istediğini kaydetti.

Trabzonspor Getafe maçında sevimli köpek sahaya girdi!
Galatasaray - 14:52 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

VİDEO HABER