18° Kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
  • EURO 6.32
  • DOLAR 5.71

Phillip Cocu’nun yeni takımı belli oldu!

Phillip Cocu’nun yeni takımı belli oldu! Son olarak Fenerbahçe’nin başında olan Phillip Cocu, İngiltere Championship takımlarından Derby County’nin başına geçti. İngiltere Championship takımlarından Derby County, son olarak Fenerbahçe’yi çalıştıran Hollanda teknik adam Phillip Cocu ile yaptığı görüşmelerde anlaşma sağladı. İngiliz basını, 48 yaşındaki teknik adamla 4 yıllık anlaşma sağlandığını duyurdu. Phillip Cocu, Derby County’nin yeni sezon öncesi gerçekleştirdiği Florida […]
Fenerbahçe - 5 Temmuz 2019 16:50 A A

Phillip Cocu’nun yeni takımı belli oldu! Son olarak Fenerbahçe’nin başında olan Phillip Cocu, İngiltere Championship takımlarından Derby County’nin başına geçti.

İngiltere Championship takımlarından Derby County, son olarak Fenerbahçe’yi çalıştıran Hollanda teknik adam Phillip Cocu ile yaptığı görüşmelerde anlaşma sağladı.

İngiliz basını, 48 yaşındaki teknik adamla 4 yıllık anlaşma sağlandığını duyurdu.

Phillip Cocu, Derby County’nin yeni sezon öncesi gerçekleştirdiği Florida kampına gidecek ve takımın başına geçecek.

Hollanda’da yaşadığı şampiyonlukların ardından Fenerbahçe’de kötü bir tecrübe yaşayan Cocu, 2014-15, 2015-16 ve 2017-18 sezonlarından PSV ile 3 şampiyonluk kazanmıştı. Cocu’nun Türkiye’deki macerası ise 4 ay sürdü.

Bu haber 185 kez okundu.
Fenerbahçe - 16:50 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.