18° Kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
  • EURO 6.32
  • DOLAR 5.71

Ne yaptın kendine Arda! Göbeği sosyal medyada olay oldu!

Ne yaptın kendine Arda! Göbeği sosyal medyada olay oldu !Volkan Demirel, Emre, Belözoğlu Burak Yılmaz, Arda Turan ve Melih Mahmutoğlu tatilde bir araya geldi. Burak, ayak tenisi oynadığı görüntüleri sosyal medyada paylaşırken, Arda’nın fiziği eleştirilere neden oldu. Volkan Demirel, Emre Belözoğlu, Burak Yılmaz, Arda Turan ve Fenerbahçe Beko basketbol takımının kaptanı Melih Mahmutoğlu, tatilde bir […]
Anadolu Takımları - 27 Haziran 2019 01:09 A A

Ne yaptın kendine Arda! Göbeği sosyal medyada olay oldu !Volkan Demirel, Emre, Belözoğlu Burak Yılmaz, Arda Turan ve Melih Mahmutoğlu tatilde bir araya geldi. Burak, ayak tenisi oynadığı görüntüleri sosyal medyada paylaşırken, Arda’nın fiziği eleştirilere neden oldu.

Volkan Demirel, Emre Belözoğlu, Burak Yılmaz, Arda Turan ve Fenerbahçe Beko basketbol takımının kaptanı Melih Mahmutoğlu, tatilde bir araya geldi. 4 futbolcu ayak tenisi oynarken, Melih ise neşeli anların yaşandığı anları kameraya kaydetti.

Görüntüler futbolseverlerin beğenisini kazanırken, Medipol Başakşehir forması giyen Arda Turan’ın fiziği ise sosyal medyada olay oldu. Bir sosyal medya kullanıcısı, “Arda’nın göbeği bağımsızlığını kazanmış.” yorumunda bulundu.

aaa-012.jpg

Bu haber 240 kez okundu.
Anadolu Takımları - 01:09 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.