15° Parçalı bulutlu
  • EURO 6.31
  • DOLAR 5.70

Hülya Avşar’a özel olarak hazırlandı! Değeri ise…

Hülya Avşar’a özel olarak hazırlandı! Değeri ise… Hülya Avşar, spor malzemelerini rahatlıkla taşıyabilmek için, kendisine özel tasarlanan lüks bir araç aldı. Yaz aylarını Ayvalık’taki yazlığında geçiren ancak İstanbul’da yenilenen seçim dolayısıyla tatiline ara veren Hülya Avşar, İstinyePark’ta objektifere yansıdı. Su sporlarına olan düşkünlüğüyle bilinen sanatçı, gereken malzemeleri taşımak için kendisine Mercedes X Claas marka pick-up […]
Magazin - 26 Haziran 2019 02:36 A A

Hülya Avşar’a özel olarak hazırlandı! Değeri ise… Hülya Avşar, spor malzemelerini rahatlıkla taşıyabilmek için, kendisine özel tasarlanan lüks bir araç aldı.

Yaz aylarını Ayvalık’taki yazlığında geçiren ancak İstanbul’da yenilenen seçim dolayısıyla tatiline ara veren Hülya Avşar, İstinyePark’ta objektifere yansıdı. Su sporlarına olan düşkünlüğüyle bilinen sanatçı, gereken malzemeleri taşımak için kendisine Mercedes X Claas marka pick-up araç satın aldı. Ünlü isim, yeni lüks oyuncağıyla da ilk kez kameralara yansıdı. Avşar Kızı, kendisi için tasarlandığını ve iç dizaynını özel olarak yaptırdığı aracı için 700 bin TL’yi gözden çıkardı. (Akşam)

Ben Simmons ilk üçlüğünü attı! Philadelphia 76ers kazandı!
Magazin - 02:36 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

VİDEO HABER