19° Kısa süreli yağmur
  • EURO 6.32
  • DOLAR 5.72

Fenerbahçe’nin tecrübeli ismi emekli olduğunu açıkladı!

Fenerbahçe’nin tecrübeli ismi emekli olduğunu açıkladı!  Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı’nın kaptanı Birsel Vardarlı Demirmen basketbol kariyerini sonlandırdı. Fenerbahçe, kadın basketbol takımında forma giyen ve kariyerini noktalayan kaptan Birsel Vardarlı Demirmen’e teşekkür mesajı yayınladı. Kaptan Birsel, sarı-lacivertlilerde 675 maçta görev yaparak, tüm branşlarda en fazla resmi maça çıkan sporcu oldu. Sarı lacivertli kulübün resmi internet sitesinden […]
Basketbol - 26 Haziran 2019 17:36 A A

Fenerbahçe’nin tecrübeli ismi emekli olduğunu açıkladı!  Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı’nın kaptanı Birsel Vardarlı Demirmen basketbol kariyerini sonlandırdı.

Fenerbahçe, kadın basketbol takımında forma giyen ve kariyerini noktalayan kaptan Birsel Vardarlı Demirmen’e teşekkür mesajı yayınladı. Kaptan Birsel, sarı-lacivertlilerde 675 maçta görev yaparak, tüm branşlarda en fazla resmi maça çıkan sporcu oldu.

Sarı lacivertli kulübün resmi internet sitesinden konuyla ilgili yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı:

“Takımımızın formasını 13 yıl boyunca gururla taşıyan, sadece parkedeki başarılarıyla değil duruşuyla da Fenerbahçeliliği en iyi şekilde temsil eden Kaptanımız Birsel Vardarlı Demirmen basketbol kariyerini sonlandırdı. Çubuklu formamız altında sayısız başarı yaşayan, rekorları gururla tarihimize kazıyan, her şeyden önemlisi Çubuklu formamızı her zaman ruhu ve aidiyetiyle taşıyan kaptanımıza, kulübümüze bugüne kadarki tüm hizmet ve katkıları için en derin teşekkürlerimizi iletiyoruz.”

Bu haber 198 kez okundu.
Basketbol - 17:36 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.