18° Kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
  • EURO 6.32
  • DOLAR 5.71

Fatih Terim iki ismi kampa kadar takımda görmek istiyor!

Fatih Terim iki ismi kampa kadar takımda görmek istiyor! 4 Temmuz’da Florya’da takımı da toplayacak olan Galatasaray’ın hocası Fatih Terim, yönetimle konuşarak “Banega ve Chicarito kampa kadar bitsin” mesajını verdi. Galatasaray’da teknik direktör Fatih Terim, karargahına geri döndü. Bodrum’daki tatilini sona erdiren tecrübeli çalıştırıcı, kurmaylarıyla Florya’da kampa erken girdi. Yöneticilerle sürekli iletişimde olan ve izlemeleri gereken […]
Galatasaray - 26 Haziran 2019 03:05 A A

Fatih Terim iki ismi kampa kadar takımda görmek istiyor! 4 Temmuz’da Florya’da takımı da toplayacak olan Galatasaray’ın hocası Fatih Terim, yönetimle konuşarak “Banega ve Chicarito kampa kadar bitsin” mesajını verdi.

Galatasaray’da teknik direktör Fatih Terim, karargahına geri döndü. Bodrum’daki tatilini sona erdiren tecrübeli çalıştırıcı, kurmaylarıyla Florya’da kampa erken girdi.

Yöneticilerle sürekli iletişimde olan ve izlemeleri gereken yol haritasını aktaran Terim, Florya’ya gelir gelmez de “İşleri hızlandırmamız lazım”diyerek yönetime mesajını verdi.

4 Temmuz’da Florya’da takımı da toplayacak olan Galatasaray’ın hocası, Sevilla’da forma giyen Ever Banega ile West Ham’ın yıldızı Chicarito’nun kampa yetiştirilmesi gerektiğini söyledi.

Galatasaray’ın tecrübeli teknik patronu, yöneticilere “Transferi hızlandırmamız lazım” derken Diagne’nin satışıyla ilgili bilgi aldı ve “Banega ve Chicarito kampa kadar bitsin” mesajını verdi.

Galatasaray’a bonservisi elinde olan oyuncular dışında yeni transferlerin katılması için ise satış yapılması gerekiyor. Satılması hedeflenen ilk isim de Mbaye Diagne.

KAYNAK: TÜRKİYE
Bu haber 169 kez okundu.
Galatasaray - 03:05 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.