14° Sisli
  • EURO 6.37
  • DOLAR 5.78

Rodallega Trabzonspor’a böyle veda etti!

Rodallega Trabzonspor’a böyle veda etti! Trabzonspor’dan ayrılan ve Denizlispor ile anlaşan Hugo Rodallega, Bordo-mavili taraftarlara veda etti. Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Rodallega; “Trabzonspor taraftarlarına her zaman minnettar olacağım. Hep elimden geleni yapmaya çalıştım, bugün veda etmek zorundayım. Gelecekte büyük başarılar kazanmanızı diliyorum.” sözlerini kullandı. Kolombiyalı futbolcu Trabzonspor paylaşımının ardından Denizlispor bayrağını paylaşıp ‘Tanıştığımıza memnun oldum’ […]
Spor - 25 Haziran 2019 22:32 A A

Rodallega Trabzonspor’a böyle veda etti! Trabzonspor’dan ayrılan ve Denizlispor ile anlaşan Hugo Rodallega, Bordo-mavili taraftarlara veda etti.

Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Rodallega; “Trabzonspor taraftarlarına her zaman minnettar olacağım. Hep elimden geleni yapmaya çalıştım, bugün veda etmek zorundayım. Gelecekte büyük başarılar kazanmanızı diliyorum.” sözlerini kullandı.

Kolombiyalı futbolcu Trabzonspor paylaşımının ardından Denizlispor bayrağını paylaşıp ‘Tanıştığımıza memnun oldum’ yazdı.

Spor - 22:32 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

VİDEO HABER