17° Kapalı
  • EURO 6.36
  • DOLAR 5.77

Beşiktaş teklifi reddetti! Güven Yalçın takımda kalıyor!

Beşiktaş teklifi reddetti! Güven Yalçın takımda kalıyor! Beşiktaş’ın genç yıldızı Güven Yalçın’a İspanya’dan transfer teklifi geldi. Ancak siyah-beyazlı kulüp bu teklifi reddetti. İspanyol ekibi Real Betis, Güven Yalçın’ı satın almak için Beşiktaş’a 2 milyon euro teklif etti. İspanyol basınının iddiasına göre Betis’in önerisini çok düşük bulan Beşiktaş, kesinlikle değerlendirmeye bile almadı. Ancak İspanyol ekibinin önümüzdeki günlerde bu teklifi artıracağı […]
Beşiktaş - 25 Haziran 2019 20:02 A A

Beşiktaş teklifi reddetti! Güven Yalçın takımda kalıyor! Beşiktaş’ın genç yıldızı Güven Yalçın’a İspanya’dan transfer teklifi geldi. Ancak siyah-beyazlı kulüp bu teklifi reddetti. İspanyol ekibi Real Betis, Güven Yalçın’ı satın almak için Beşiktaş’a 2 milyon euro teklif etti. İspanyol basınının iddiasına göre Betis’in önerisini çok düşük bulan Beşiktaş, kesinlikle değerlendirmeye bile almadı. Ancak İspanyol ekibinin önümüzdeki günlerde bu teklifi artıracağı da iddia edildi.

SOTELDO 17 MİLYON EURO KARARI

Bu arada Santos, ismi Beşiktaş’la anılan Yeferson Soteldo için 17 milyon euro fiyat biçti. esporte.uol adlı internet sitesinin haberine göre Siyah-Beyazlılar’ın ilgilendiği oyuncuyla, Liverpool da ilgileniyor. Başkan Carlos Peres, ABD ekibi Atlanta’dan şu anda oyuncuya 17 milyon euroluk teklif olduğunu, ancak ouyncuyu satmayı düşünmediklerini de sözlerine ekledi. (Akşam)

Beşiktaş - 20:02 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

VİDEO HABER