19° Kapalı
  • EURO 6.36
  • DOLAR 5.77

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Quaresma tartışmalarına son noktayı koydu!

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Quaresma tartışmalarına son noktayı koydu! Beşiktaş’taki geleceği merakla beklenen Ricardo Quaresma için son noktayı başkan Fikret Orman koydu. Ricardo Quaresma’nın Beşiktaş kariyeri devam edecek mi? Son zamanlarda merak edilen bu sorunun cevabını Beşiktaş Başkanı Fikret Orman açıkladı. beIN Sports’a röportaj veren Fikret Orman, ”Quaresma 6,5 senedir bizde, 1 senelik daha kontratı var. Beşiktaş ile oyuncu ilişkileri, duygusal ilişkiler […]
Beşiktaş - 24 Haziran 2019 20:56 A A

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Quaresma tartışmalarına son noktayı koydu! Beşiktaş’taki geleceği merakla beklenen Ricardo Quaresma için son noktayı başkan Fikret Orman koydu.

Ricardo Quaresma’nın Beşiktaş kariyeri devam edecek mi? Son zamanlarda merak edilen bu sorunun cevabını Beşiktaş Başkanı Fikret Orman açıkladı.

beIN Sports’a röportaj veren Fikret Orman, ”Quaresma 6,5 senedir bizde, 1 senelik daha kontratı var. Beşiktaş ile oyuncu ilişkileri, duygusal ilişkiler değildir. Aramızda 1 senelik daha kontrat var. Ricardo duygusal bir arkadaşımız. Gazetelerde yalan yanlış, bazen maksatlı olarak yapılan haberler oluyor. Onları gösterince o da tepki veriyordur. Gerçekleri açıklayacaksa, gelsin açıklasın, bizim gizli bir şeyimiz yok. Gelince ayrılmak istiyorsa ayrılır, yapacağımız görüşmelerle alakalı. Oyuncumuzun menfaati önemli ama önemli olan kurumun menfaati. Burada birisi yalan bir haber yapmış ve onu da ona intikal ettirmişler. Quaresma’nın tepkileri laz tepkisidir, biz anda çıkar, bir anda iner.” sözlerini kullandı.

Beşiktaş - 20:56 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

VİDEO HABER