20° Kısa süreli yağmur
  • EURO 6.32
  • DOLAR 5.72

Hidayet Türkoğlu’dan final maçı sonrası değerlendirme!

Hidayet Türkoğlu’dan final maçı sonrası değerlendirme! Türkiye Basketbol Federasyon Başkanı Hidayet Türkoğlu, Anadolu Efes ile Fenerbahçe Beko arasında oynanan final serisini ve tüm sezonu değerlendirdi. Türkiye Basketbol Federasyon Başkanı Hidayet Türkoğlu, Anadolu Efes’in şampiyon olduğu Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi hakkında konuştu. Türkoğlu, finalin ardından şu sözleri kullandı; ”Yoğun bir yıldı diyebiliriz. Ligi kazasız belasız bitirdiğimiz için mutluyuz. […]
Basketbol - 22 Haziran 2019 20:02 A A

Hidayet Türkoğlu’dan final maçı sonrası değerlendirme! Türkiye Basketbol Federasyon Başkanı Hidayet Türkoğlu, Anadolu Efes ile Fenerbahçe Beko arasında oynanan final serisini ve tüm sezonu değerlendirdi.

Türkiye Basketbol Federasyon Başkanı Hidayet Türkoğlu, Anadolu Efes’in şampiyon olduğu Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi hakkında konuştu.

Türkoğlu, finalin ardından şu sözleri kullandı;

”Yoğun bir yıldı diyebiliriz. Ligi kazasız belasız bitirdiğimiz için mutluyuz. Tüm takımları tebrik ediyorum. Final serisindeki iki takımı da kutluyorum. İkisi de iyi mücadele etti, kazanan ev sahibi avantajıyla Anadolu Efes oldu.

Bizim de hatalarımız olmuştur tabii. Hatalarımızı göreceğiz, öz eleştiri yapacağız. Gelecek sezon daha iyi işler yapmak için kolları sıvayacağız.”

Bu haber 166 kez okundu.
Basketbol - 20:02 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.