20° Kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
  • EURO 6.32
  • DOLAR 5.72

Rizespor’da yeni sezonda hedef 53 bin forma satışı

Rizespor’da yeni sezonda hedef 53 bin forma satışı… Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Çaykur Rizespor, yeni sezonda 53 bin forma satışı hedefliyor. Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Çaykur Rizespor, yeni sezonda 53 bin forma satışı hedefliyor. Yeşil-mavili kulüpten yapılan yazılı açıklamada, geçen sezon ligin ikinci yarısında başlatılan “Hedef 53 bin forma” projesinin hızla devam ettiği belirtildi. Açıklamada değerlendirmelerine yer […]
Anadolu Takımları - 11 Haziran 2019 18:10 A A

Rizespor’da yeni sezonda hedef 53 bin forma satışı… Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Çaykur Rizespor, yeni sezonda 53 bin forma satışı hedefliyor.

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Çaykur Rizespor, yeni sezonda 53 bin forma satışı hedefliyor.

Yeşil-mavili kulüpten yapılan yazılı açıklamada, geçen sezon ligin ikinci yarısında başlatılan “Hedef 53 bin forma” projesinin hızla devam ettiği belirtildi.

Açıklamada değerlendirmelerine yer verilen kulüp basın sözcüsü Hasan Yavuz Bakır, başladığında birçok belediye ve sivil toplum örgütünün de toplu alım gerçekleştirerek destek verdiği projede, yeşil-mavili formaları okullarda öğrencilere hediye ettiklerini kaydetti.

Bu bağlamda satılan ve dağıtılan forma sayısının 22 bin 800’e ulaştığına işaret eden Bakır, şu ifadeleri kullandı:

“Yeni sezon öncesinde bu sayıyı 53 bine ulaştırmak için çalışmalarımız devam ediyor. Bu proje gerçekten Rize ve Çaykur Rizespor için önemli. Biz yeşil-maviyi en ufaktan en büyüğüne ulaştırma amacındayız. Taraftarlarımız da gerçekten geçmişte hiç olmadığı kadar forma satışına önem veriyor. Özellikle bu sezon daha fazla satış bekliyoruz. Sezon öncesinde hem formalarını alsınlar hem de kombine biletlerini yükletsinler. Birlikte olursak başarılı oluruz.”

Bu haber 127 kez okundu.
Anadolu Takımları - 18:10 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.