19° Kısa süreli yağmur
  • EURO 6.32
  • DOLAR 5.72

İzlanda’da yaşanan skandalın ardından Bakan Kasapoğlu’ndan A Milli Futbol Takımı’na ziyaret

İzlanda’da yaşanan skandalın ardından Bakan Kasapoğlu’ndan A Milli Futbol Takımı’na ziyaret… Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu, 2020 Avrupa Şampiyonası Elemeleri H Grubu’nda bu akşam İzlanda ile karşılaşacak A Milli Futbol Takımı’nı ziyaret etti. Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 2020 Avrupa Şampiyonası Elemeleri H Grubu’nda bu akşam İzlanda ile karşılaşacak A Milli Futbol Takımı’nı ziyaret etti. Ay-yıldızlı kafilenin […]
Spor - 11 Haziran 2019 18:11 A A

İzlanda’da yaşanan skandalın ardından Bakan Kasapoğlu’ndan A Milli Futbol Takımı’na ziyaret… Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu, 2020 Avrupa Şampiyonası Elemeleri H Grubu’nda bu akşam İzlanda ile karşılaşacak A Milli Futbol Takımı’nı ziyaret etti.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 2020 Avrupa Şampiyonası Elemeleri H Grubu’nda bu akşam İzlanda ile karşılaşacak A Milli Futbol Takımı’nı ziyaret etti.

Ay-yıldızlı kafilenin havaalanında maruz kaldığı kötü muamelenin ardından milli takıma destek için İzlanda’ya giden Bakan Kasapoğlu, kampı ziyaret ederek, millilere moral verdi.

Teknik direktör Şenol Güneş ve futbolcularla sohbet ederek, onlara moral veren Bakan Kasapoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başarı dileklerini iletti.

bakan-1-001.jpg

Şenol Güneş ve milli takıma olan güvenini dile getiren Bakan Kasapoğlu, ay-yıldızlıların Fransa karşısında gösterdiği mücadeleyi sergileyerek İzlanda’yı yeneceğine ve grup liderliğini sürdüreceğine olan inancını vurguladı.

Bakan Kasapoğlu, beraberinde getirdiği Gaziantep baklavasını da ikram etti. KAYNAK (AA)

Bu haber 148 kez okundu.
Spor - 18:11 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.