20° Kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
  • EURO 6.32
  • DOLAR 5.72

İzlanda teknik direktörü Hamren’den skandal açıklamalar!

İzlanda teknik direktörü Hamren’den skandal açıklamalar! İzlanda Milli Takımı’nın oyuncularından Aron Gunnarsso ile teknik direktör Hamren Türkiye ile oynayacakları maç öncesinde yaşanan skandala ilişkin açıklamalarda bulundu. Daha önce Konya’ya geldiğini ve benzer sorunları kendilerinin de yaşadığını söyleyen Aron Gunnarsson açıklama yaptı; “AYNISI BİZE DE OLDU” “Biz de geçmişte Konya’ya gitmiştik ve burada Türk Milli Takımı’nın […]
Spor - 10 Haziran 2019 15:38 A A

İzlanda teknik direktörü Hamren’den skandal açıklamalar! İzlanda Milli Takımı’nın oyuncularından Aron Gunnarsso ile teknik direktör Hamren Türkiye ile oynayacakları maç öncesinde yaşanan skandala ilişkin açıklamalarda bulundu.

Daha önce Konya’ya geldiğini ve benzer sorunları kendilerinin de yaşadığını söyleyen Aron Gunnarsson açıklama yaptı;

“AYNISI BİZE DE OLDU”

“Biz de geçmişte Konya’ya gitmiştik ve burada Türk Milli Takımı’nın yaşadığı gibi sorunların benzerini yaşadık. Neler hissettiklerini çok iyi anlıyorum. Kural kuraldır, Türk Milli Takımı’nın havaalanında beklemesinin yorucu bir şey olduğunu tahmin edebiliyorum. Biz de Konya’ya geldiğimizde yetkilendirilmemiş bir havaalanıydı. Bu durum hoş bir şey değil. Bence Türk oyuncular da maça iyi hazırlanacaktır. Bu fırça sorunu hakkında bir şey bilmiyorum. Bu konuda söyleyecek bir şeyim yok”

“TÜRKİYE’Yİ YENECEĞİZ”

Galibiyet alacaklarına emin olduklarını söyleyen 30 yaşındaki futbolcu, “Türkiye ile daha önce de oynadık şimdi çok oyuncu değişti, hoca değişti. Şimdi daha zor olacak. Fransa’yı yenip güven kazandılar. Zor olacak ama biz de kendimize güveniyoruz, kazanacağımıza eminim” ifadelerine yer verdi

HAMREN: HAVALİMANINI BANA SORMAYIN

İzlanda teknik direktörü Eric Hamren basın toplantısında şu ifadeleri kullandı;

“Türkiye maçı bizim için çok önemli, şu anda 6 puanımız var ve bu maçı kazanmak zorundayız. Havalimanında yaşananlar ile ilgili konuşmak istemiyorum. Ben sadece Türkiye ile oynayacağımız maça odaklanıyorum. Havalimanında olanlar ile ilgili benden daha fazla bilgi sahibi olan insanlara soru sormalısınız, bana değil. Türk Milli Takımı’na büyük saygımız var, güçlendiler gol de yemediler. İşte buna kalite denir. Kesinlikle iyi bir takım ama biz de iyi takımız. Güzel ve heyecan verici bir maç olacak”

Bu haber 124 kez okundu.
Spor - 15:38 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.