18° Kısa süreli yağmur
  • EURO 6.32
  • DOLAR 5.72

Cengiz Ünder attığı golü anlattı! “Gol sırasında o an…”

Cengiz Ünder attığı golü anlattı! “Gol sırasında o an…” Milli Takımımız’ın yıldızı Cengiz Ünder, Fransa’yı 2-0 mağlup ettiğimiz maçın ardından konuştu. Fransa’ya karşı ikinci golümüzü atan ve galibiyetin mimarlarından biri olan Cengiz Ünder, maç sonrasında yayıncı kuruluşa konuştu. Maçı değerlendiren Cengiz, “Çok önemli bir galibiyet aldık, Dünya Şampiyonu’nu yendik. Tüm arkadaşlarımın ayağına, yüreğine sağlık. Elemelerde […]
Spor - 10 Haziran 2019 13:52 A A

Cengiz Ünder attığı golü anlattı! “Gol sırasında o an…” Milli Takımımız’ın yıldızı Cengiz Ünder, Fransa’yı 2-0 mağlup ettiğimiz maçın ardından konuştu.

Fransa’ya karşı ikinci golümüzü atan ve galibiyetin mimarlarından biri olan Cengiz Ünder, maç sonrasında yayıncı kuruluşa konuştu.

Maçı değerlendiren Cengiz, “Çok önemli bir galibiyet aldık, Dünya Şampiyonu’nu yendik. Tüm arkadaşlarımın ayağına, yüreğine sağlık. Elemelerde gol yemeden 3 galibiyet aldık, çok mutluyuz. Gol yemeden dünya şampiyonunu yendik.” ifadelerini kullandı.

Attığı golü de değerlendiren Cengiz Ünder, “Gol sırasında o an sağ ayağıma denk geldi, güzel bir gol attım.” diyerek sözlerini noktaladı.

Bu haber 132 kez okundu.
Spor - 13:52 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.