14° Sisli
  • EURO 6.37
  • DOLAR 5.78

İbrahim Üzülmez’in Kasımpaşa serüveni 4 saat sürdü!

İbrahim Üzülmez’in Kasımpaşa serüveni 4 saat sürdü! Kasımpaşa Kulübü 4 saat önce resmi sözleşme imzaladığı teknik direktör İbrahim Üzülmez ile yollarını ayırma kararı aldı. Spor Toto Süper Lig takımlarından Kasımpaşa, 1 yıllık sözleşme imzalayarak teknik direktörlüğe getirdiği İbrahim Üzülmez ile yollarını ayırdı. Lacivert-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, “Sayın İbrahim Üzülmez ile bugün sözleşme müzakereleri sırasında fikir ayrılıkları yaşanmış ve taraflar […]
Anadolu Takımları - 1 Haziran 2019 17:31 A A

İbrahim Üzülmez’in Kasımpaşa serüveni 4 saat sürdü! Kasımpaşa Kulübü 4 saat önce resmi sözleşme imzaladığı teknik direktör İbrahim Üzülmez ile yollarını ayırma kararı aldı.

Spor Toto Süper Lig takımlarından Kasımpaşa, 1 yıllık sözleşme imzalayarak teknik direktörlüğe getirdiği İbrahim Üzülmez ile yollarını ayırdı.

Lacivert-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, “Sayın İbrahim Üzülmez ile bugün sözleşme müzakereleri sırasında fikir ayrılıkları yaşanmış ve taraflar sözleşme imzalamaktan karşılıklı olarak vazgeçmişlerdir.” ifadeleri kullanıldı.

İbrahim Üzülmez’in bugün gerçekleştirilen imza töreninden yaklaşık 4 saat sonra ayrılık haberi duyuruldu.

Anadolu Takımları - 17:31 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

VİDEO HABER