18° Kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
  • EURO 6.32
  • DOLAR 5.71

 Abdurrahim Albayrak’ın o sözlerine Hazine ve Maliye Bakanlığından yalanlama!

Hazine ve Maliye Bakanlığı Basın Müşaviri Mehmet Ali Berber, Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak’ın, “Sayın Berat Albayrak ile görüştüm ve Türk futboluna önemli katkılar yapılacağını söyledi. İnşallah ay başında banka düzenlemeleriyle Türk futbolu rahat bir nefes alacak. Sürekli bankalardayım. Neredeyse Ziraat Bankası’nın kadrosuna alınacaktım.” sözlerini yalanladı. TRT Spor canlı yayınında açıklamalarda bulunan Galatasaray ikinci başkanı Abdurrahim Albayrak, “Sayın Berat Albayrak […]
Galatasaray - 20 Mayıs 2019 23:51 A A

Hazine ve Maliye Bakanlığı Basın Müşaviri Mehmet Ali Berber, Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak’ın, “Sayın Berat Albayrak ile görüştüm ve Türk futboluna önemli katkılar yapılacağını söyledi. İnşallah ay başında banka düzenlemeleriyle Türk futbolu rahat bir nefes alacak. Sürekli bankalardayım. Neredeyse Ziraat Bankası’nın kadrosuna alınacaktım.” sözlerini yalanladı.

TRT Spor canlı yayınında açıklamalarda bulunan Galatasaray ikinci başkanı Abdurrahim Albayrak, “Sayın Berat Albayrak ile görüştüm ve Türk futboluna önemli katkılar yapılacağını söyledi. İnşallah ay başında banka düzenlemeleriyle Türk futbolu rahat bir nefes alacak. Sürekli bankalardayım. Neredeyse Ziraat Bankası’nın kadrosuna alınacaktım.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Albayrak’ın bu sözlerine Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yalanlama geldi.

Sosyal medya hesabından konuyla ilgili bir açıklama yayımlayan Hazine ve Maliye Bakanlığı Basın Müşaviri Mehmet Ali Berber, “Sn. Bakanımız Berat Albayrak’a atfen dile getirilen bu tür sözler doğru değildir. Sn. Bakanımızın ve Bakanlığımızın kulüplerin finansal süreçleri ile ilgili bir tasarrufu yada yönlendirmesi yoktur. Bu süreçler kulüpler ile ilgili bankalar arasında yürütülmektedir.” ifadelerini kullandı.

Bu haber 167 kez okundu.
Galatasaray - 23:51 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.