18° Kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
  • EURO 6.32
  • DOLAR 5.71

Kasımpaşa teknik direktörü Mustafa Denizli istifa etti!

Kasımpaşa teknik direktörü Mustafa Denizli istifa etti! Kasımpaşa Teknik Direktörü Mustafa Denizli, sezonun bitimine 2 hafta kala istifa ettiğini açıkladı. Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Kasımpaşa’nın teknik direktörü Mustafa Denizli, görevinden ayrıldığını açıkladı. Mustafa Denizi, istifasını bir mektup kaleme alarak açıkladı. Mustafa Denizli’nin açıklaması şu şekilde: “Bu sezon görev yaptığım Kasımpaşaspor camiasında büyük hedefler koyduğumuz, Süper […]
Anadolu Takımları - 14 Mayıs 2019 19:15 A A

Kasımpaşa teknik direktörü Mustafa Denizli istifa etti! Kasımpaşa Teknik Direktörü Mustafa Denizli, sezonun bitimine 2 hafta kala istifa ettiğini açıkladı.

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Kasımpaşa’nın teknik direktörü Mustafa Denizli, görevinden ayrıldığını açıkladı. Mustafa Denizi, istifasını bir mektup kaleme alarak açıkladı.

Mustafa Denizli’nin açıklaması şu şekilde: “Bu sezon görev yaptığım Kasımpaşaspor camiasında büyük hedefler koyduğumuz, Süper Lig yarışında, ikinci devre itibarıyla düşündüklerimizi gerçekleştiremediğimiz bir noktadayız. Bu durum başta şahsım olmak üzere, takımımda ve yönetimimizde olumsuz bir psikolojik ortamın oluşmasına sebebiyet vermiştir. Bütün kariyerim süresince, hep büyük düşünerek hedeflerimi gerçekleştirdim. Ve hayatımda ilk defa koyduğum hedefin, sonuç ile bağdaşmadığına büyük bir üzüntüyle tanıklık ediyorum. Hiçbir başarı veya başarısızlık sana güvenen ve yol arkadaşın olan yönetim, taraftar idari ve teknik yardımcılarım tüm kulüp çalışanlarım ile kurduğum iyi ilişkilerin zedelenmesine sebebiyet vermemeli. Dolayısıyla bu iyi ilişkiler çerçevesinde görevimden bugün itibarıyla ayrılıyorum. Bu süreçte benimle birlikte yol alan başta Sayın Başkanımız, yönetim kurulumuz, idari ve teknik kadrolarımız, taraftarlarımız, tüm kulüp çalışanlarımıza ve elbette futbolcularıma teşekkürlerimi sunuyorum.”

Bu haber 131 kez okundu.
Anadolu Takımları - 19:15 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.