Parçalı bulutlu
  • EURO 6.53
  • DOLAR 5.89

VİDEO - Benim Adım Melek 13.Bölüm Fragmanı izle

Benim Adım Melek yeni bölümü ile Haftaya 20.00’de TRT 1 ekranlarında olacak. Dizi severler Benim Adım Melek 13. Bölüm Fragmanı aratmaya şimdiden başladı. Dizinin yeni bölüm fragmanı gece yarısı burada olacaktır. Benim Adım Melek Yeni Bölüm Fragman.

Beni Adım Melek 13. Bölüm Fragman (Yeni bölüm fragmanı)

Benim Adım Melek yeni bölüm fragmanı gece yarısı çıkacak. Benim Adım Melek 13. bölüm fragmanı çıkar çıkmaz sitemize eklenecektir. Takipte kalın…

Benim Adım Melek 12.Bölüm ÖZETİ

Olan bitene dur diyemeyen Seyitali, öfkesine yenilip senelerin düzenini kökünden sarsmayı göze alır. Cumali ise Melek ve Halil’in yeniden bir araya gelmesine engel olmak için verdiği kararla herkesi şok eder.

Şirhanlar ve Karadağlar arasındaki gerginlik gün be gün artarken, Ömer ve Defne aşkın her şeyin üstesinden geleceğine inanmayı seçerler.
Melek ve Halil’i koruduğu kadar, Cumali ve Seyitali’nin de dostluğunu gözeten Hafız, işittiği sözlerin altında kalınca, kalbi bu acıya dayanacak mıdır? Halil babasının kendisini hiçe sayarak verdiği kararı duyunca ne yapacak? Melek konakta ve handa yaşananlara sebep olduğu için evden ayrılmaya karar verir…

- 12 Aralık 2019 00:36 A A

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.