Galatasaray’dan Kobe Bryant paylaşımı: Seni özleyeceğiz

ABD’li ünlü basketbolcu Kobe Bryant, Kaliforniya’da geçirdiği helikopter kazasında hayatını kaybetti. Galatasaray, daha önce kulübüne ziyarette bulunan Kobe Bryant için, “Huzur içinde uyu #KobeBryant! Basketbola kattığın her şey için teşekkürler. Seni özleyeceğiz… #RIPMamba” paylaşımını yaptı.

Spor dünyası, Kobe Bryant’tan gelen acı haberle sarsıldı. Amerikan haber sitesi TMZ’nin geçtiği habere göre Kobe Bryant, Kaliforniya’daki helikopter kazasında hayatını kaybetti. Kobe Bryant ile birlikte helikopterde bulunan 4 kişi daha yaşamını yitirdi.

GALATASARAY’DAN KOBE BRYANT PAYLAŞIMI

Galatasaray, 2011 yılında kulübe ziyarette bulunan Kobe Bryant için, “Huzur içinde uyu #KobeBryant! Basketbola kattığın her şey için teşekkürler. Seni özleyeceğiz… #RIPMamba” paylaşımını yaptı.

FENERBAHÇE VE BEŞİKTAŞ DA PAYLAŞIM YAPTI

Fenerbahçe, Kobe Bryant’ın ölümü ile ilgili Twitter hesabından paylaşım yaptı. Sarı Lacivertli kulüp, “Büyük kaybınızı duyduğumuz için üzgünüz @lakers. Sonsuza kadar özleneceksin. Huzur içinde yatsın” paylaşımında bulundu.

Beşiktaş ise yaptığı paylaşımda, “Seni her zaman hatırlayacağız, Huzur içinde yatsın Black Mamba Kobe Bryant #RipMamba” ifadesini kullandı.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir