Parçalı bulutlu
  • EURO 6.54
  • DOLAR 5.90

Trabzonspor, Abdülkadir ve Uğurcan’a gelen teklifleri açıkladı!

Trabzonspor, Abdülkadir ve Uğurcan’a gelen teklifleri açıkladı! Trabzonspor Kulübü, resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada Uğurcan Çakır ve Abdülkadir Ömür için gelen transfer tekliflerini açıkladı. Trabzonspor, Yusuf Yazıcı’nın 17 milyon euroluk satışının ardından diğer futbolculara gelen teklifleri de resmi sitesinden açıkladı. 20 milyon Euro Uğurcan Çakır 23 milyon Euro Abdülkadir Ömür Trabzonspor’un açıklaması şu şekilde; “Yetiştirdiğimiz 6 oyuncunun […]
Spor - 13 Ocak 2020 23:02 A A

Trabzonspor, Abdülkadir ve Uğurcan’a gelen teklifleri açıkladı! Trabzonspor Kulübü, resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada Uğurcan Çakır ve Abdülkadir Ömür için gelen transfer tekliflerini açıkladı.

Trabzonspor, Yusuf Yazıcı’nın 17 milyon euroluk satışının ardından diğer futbolculara gelen teklifleri de resmi sitesinden açıkladı.

20 milyon Euro Uğurcan Çakır
23 milyon Euro Abdülkadir Ömür

Trabzonspor’un açıklaması şu şekilde;

“Yetiştirdiğimiz 6 oyuncunun bugünkü piyasa değeri 70 milyon Euro’ya ulaşmıştır. Kamuoyunda büyük ses getiren Yusuf Yazıcı’nın 17 milyon Euro’ya satışının yanı sıra, oyuncularımızdan Uğurcan Çakır’a 20 milyon Euro, Abdülkadir Ömür’e ise 23 milyon Euro’luk transfer teklifleri gelirken, Hüseyin Türkmen 4 milyon Euro, Abdulkadir Parmak 4 milyon Euro ve Serkan Asan ise 1.5 milyon Euro’luk değere ulaşmıştır. Takımımızın kadro değeri gelen transfer tekliflerine göre yaklaşık 100 milyon Euro’ya çıkarken, Transfermarkt verilerine göre ise 60 milyon Euro’dur! Diğer bir deyişle mevcut kadronun yıllık maaşının minimum 3 katı değere ulaşan futbolcu kadrosuna sahibiz.”

Spor - 23:02 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
 
CANLI MAÇ İZLE
Herkese Açık grup · 546 üye
Gruba Katıl
 

VİDEO HABER

SON TWEETLER