Malatyaspor’dan Beşiktaş’a Guilherme tepkisi! ‘Etik değil’

Malatyaspor’dan Beşiktaş’a Guilherme tepkisi! ‘Etik değil’… Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, Beşiktaş ile anlaştığı belirtilen Guilherme konusunda açıklama yaptı.

Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, Guilherme’nin Beşiktaş ile anlaştığı haberlerine yönelik açıklama yaptı.

Gevrek, TRT Spor’da katıldığı canlı yayında Guilherme ile Beşiktaş’ın görüşmesinden haberdar olduklarını, kendilerinde kiralık olan Guilherme’nin Beşiktaş ile anlaşmasında hukuken bir yanlış olmadığını ancak Beşiktaş yönetiminden kendilerini kimsenin aramadığını söyledi.

Adil Gevrek’in açıklamaları şu şekilde:

“Guilherme konusunda bizimle görüşen kimse olmadı. Beşiktaş tarafı Guilherme ile görüşüyormuş, bizle görüşmeden oyuncunun kendisiyle görüşülmesini etik bulmuyorum.”

“Biz 2 yıl kiralamıştık. Menajerlerle yaptığımız anlaşma var. Bizi mutlaka aramaları lazımdı. Menajerler de bizi arayacaklarını söylediler ama aramadılar.”

“Hukuken bizle görüşmeden Benevento kulübü ile anlaşarak Guilherme’yi alabilir Beşiktaş. Bizim takıldığımız konu etik olarak Beşiktaş kulübünün bizi aramaması.”

“Kulübümüzün avukatı buna bakacaktır. Biz Guilherme’ye büyük takımlarda ilgi olması halinde kolaylık yapacağımıza dair söz vermiştik. Görüşmesine de izin vermiştik. Hukuken olur olmaz o önemli değil, bizim takıldığımız konu bu şekilde konunun doğru olmadığı.”

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir