Parçalı bulutlu
  • EURO 6.54
  • DOLAR 5.90

Trabzonspor’dan harcama limiti açıklaması

Trabzonspor, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından belirlenen harcama limitlerinin esnetilmesine yönelik söylemlere resmi sitesi üzerinden yaptığı açıklama ile tepki gösterdi. Bordo-mavili kulüp, harcama limitlerinin esnetilmesine yönelik girişim ve söylemlere karşı çıktığını duyurdu. Trabzonspor’dan yapılan açıklama şu şekilde: “Kulübümüz, kuruluşundan bugüne kadar her zaman hukukun, adaletin ve kuralların tarafında olmuş ve herkes için bu değerleri savunmuştur. […]
Trabzonspor - 10 Ocak 2020 23:10 A A

Trabzonspor, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından belirlenen harcama limitlerinin esnetilmesine yönelik söylemlere resmi sitesi üzerinden yaptığı açıklama ile tepki gösterdi.

Bordo-mavili kulüp, harcama limitlerinin esnetilmesine yönelik girişim ve söylemlere karşı çıktığını duyurdu.

Trabzonspor’dan yapılan açıklama şu şekilde:

“Kulübümüz, kuruluşundan bugüne kadar her zaman hukukun, adaletin ve kuralların tarafında olmuş ve herkes için bu değerleri savunmuştur. Trabzonspor Kulübü olarak hiçbir zaman kendimiz için istemediğimizi bir başkası için de istemedik. Bu doğrultuda; kamuoyunda ‘harcama limitleri’ olarak bilinen uygulama ile ilgili görüşümüzün de duruşumuzun da aynı değerlerin çerçevesinde olduğunu bir kez daha hatırlatmak isteriz. Nasıl ki limitlerin yüzde 30’dan 40’a çıkartılmasına prensip gereği itiraz ettiysek, yine son günlerde konuşulan ‘harcama limitlerinin esnetilmesi’ne yönelik girişim ve söylemlere de aynı sebepten dolayı şiddetle karşı çıkıyoruz! Türkiye Futbol Federasyonu ve kurullarının kendi koydukları ve tüm futbol ailesinin sezon başında kabul ettiği kurallardan ve bu kuralların edimlerinden asla taviz vermeyeceğine olan inancımız tamdır. Bu vesile ile ‘harcama limitlerinin esnetilmesi’ konusunda yaşanan süreci yakinen takip ettiğimizi ve herhangi bir kural dışılığa kesinlikle izin vermeyeceğimizi kamuoyuyla paylaşırız.”

Trabzonspor - 23:10 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
 
CANLI MAÇ İZLE
Herkese Açık grup · 546 üye
Gruba Katıl
 

VİDEO HABER

SON TWEETLER