Parçalı bulutlu
  • EURO 6.54
  • DOLAR 5.90

Ali Koç’tan Comolli açıklaması!

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, Damien Comolli hakkında açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, sarı-lacivertli kulübün sportif direktörü Damien Comolli’nin twitter hesabı açarak açıklamalarda bulunmasından dolayı rahatsız olduğunu dile getirdi. Damien Comolli’ye uyarılarda bulunacağını ifade eden ve Falette transferini de Comolli’nin yapmadığını dile getiren Ali Koç, “Damien Comolli’nin Twitter hesabı açmasından rahatsızım. Bu yüzden […]
Fenerbahçe - 10 Ocak 2020 12:16 A A

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, Damien Comolli hakkında açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, sarı-lacivertli kulübün sportif direktörü Damien Comolli’nin twitter hesabı açarak açıklamalarda bulunmasından dolayı rahatsız olduğunu dile getirdi.

Damien Comolli’ye uyarılarda bulunacağını ifade eden ve Falette transferini de Comolli’nin yapmadığını dile getiren Ali Koç, “Damien Comolli’nin Twitter hesabı açmasından rahatsızım. Bu yüzden uyaracağım, biz onu zaten koruruz. Ama transfer ile ilgili verdiği bilgi doğru. Son transferi ben ve yönetim kurulu yaptık. Luiz Gustavo transferinden memnunduk o ekiple çalıştık” dedi.

Fenerbahçe - 12:16 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
 
CANLI MAÇ İZLE
Herkese Açık grup · 546 üye
Gruba Katıl
 

VİDEO HABER

SON TWEETLER