12° Parçalı bulutlu
  • EURO 6.48
  • DOLAR 5.79

Galatasaray’da Fatih Terim’den Falcao talimatı!

Galatasaray’da Fatih Terim’den Falcao talimatı! Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim, Andone’nin sakatlığı sonrası sağlık ekibine Falcao’nun 22 Kasım’daki Başakşehir maçına yetiştirilmesi talimatı verdi. Galatasaray’da Florin Andone’nin sakatlanması sonrası gözler Radamel Falcao’ya çevrildi. Sağ diz ön çapraz bağlarında kısmi yırtık olan Florin Andone, ilk devreyi kapattığı belirtilen. Bir süredir özel tedavi için Madrid’de bulunan Radamel Falcao’nun bugün […]
Galatasaray - 13 Kasım 2019 13:22 A A

Galatasaray’da Fatih Terim’den Falcao talimatı! Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim, Andone’nin sakatlığı sonrası sağlık ekibine Falcao’nun 22 Kasım’daki Başakşehir maçına yetiştirilmesi talimatı verdi.

Galatasaray’da Florin Andone’nin sakatlanması sonrası gözler Radamel Falcao’ya çevrildi.

Sağ diz ön çapraz bağlarında kısmi yırtık olan Florin Andone, ilk devreyi kapattığı belirtilen. Bir süredir özel tedavi için Madrid’de bulunan Radamel Falcao’nun bugün İstanbul’a dönmesi bekleniyor. Sağlık heyeti, Falcao’nun tedavi sonrası durumunu inceleyecek ve Fatih Terim’e bir rapor sunacak.

Fatih Terim, Radamel Falcao’nun 22 Kasım’da Başakşehir ve 26 Kasım’da Club Brugge ile oynanacak ve belki de sezonun kaderini belirleyecek maçlarda sahada olmasını istiyor.

B PLANI RYAN BABEL

Galatasaray’ın deneyimli teknik adamı, Radamel Falcao’nun yetişmemesi durumunda B planı olarak Ryan Babel’i belirledi. Hollandalı oyuncu, tek santrfor olarak görevlendirilecek.

 

Trabzonspor Getafe maçında sevimli köpek sahaya girdi!
Galatasaray - 13:22 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

VİDEO HABER