16° Sisli
  • EURO 6.50
  • DOLAR 5.80

Denizli’de korkutan deprem

Denizli’de korkutan deprem… Denizli’de merkez üssü Bozkurt ilçesi olan 3,9 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Afet ve Acil Durum Yönetimi Baskanligi (AFAD), Denizli’nin Bozkurt ilçesinde saat 19.22’de Richter Ölçeği’ne göre 3,9 büyüklüğünde deprem meydana geldiğini açıkladı. 8 AĞUSTOS DEPREMİ HATIRLATILDI 8.69 kilometre derinlikte meydana gelen deprem ilçede hafif şekilde hissedildi. Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik, ilçenin […]
Güncel ve Yerel Haberler - 9 Ekim 2019 21:38 A A

Denizli’de korkutan deprem… Denizli’de merkez üssü Bozkurt ilçesi olan 3,9 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Baskanligi (AFAD), Denizli’nin Bozkurt ilçesinde saat 19.22’de Richter Ölçeği’ne göre 3,9 büyüklüğünde deprem meydana geldiğini açıkladı.

8 AĞUSTOS DEPREMİ HATIRLATILDI

8.69 kilometre derinlikte meydana gelen deprem ilçede hafif şekilde hissedildi. Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik, ilçenin 8 Ağustos’ta 6 büyüklüğünde depremi yaşadığını hatırlatarak, bu sarsıntıyla biraz tedirgin olduklarını ancak şu ana kadar herhangi bir olumsuzluk olmadığını belirtti.

Denizli’nin Bozkurt ilçesinde 8 Ağustos’ta meydana gelen 6 büyüklüğündeki depremde köylerde bazı binalar hasar görmüştü.

Güncel ve Yerel Haberler - 21:38 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

VİDEO HABER