Fenerbahçe Çukurova Basket maçı saat kaçta, hangi kanalda?

Fenerbahçe Çukurova Basket maçı saat kaçta, hangi kanalda? TBF Kadınlar Cumhurbaşkanlığı Kupası maçında Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı Kadir Has Kongre ve Spor Merkezi, Kayseri’de Çukurova Basket Kadın Basketbol Takımı ile karşı karşıya geliyor. Basketbol severler maça saatler kala  Fenerbahçe Çukurova Basket maçı saat kaçta, hangi kanalda? sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Peki  Fenerbahçe Çukurova Basket maçı saat kaçta, hangi kanalda? İşte  Fenerbahçe Çukurova Basket maçı bilgilerini sizler için derledik…

Ücretsiz İddaa tahmini  *Canlı Maç Anlatımları *Son Dakika Spor Haberleri ve daha fazlası için ‘uygulamamızı’ aşağıdaki linke tıklayarak indirebilirsiniz.

ANDROİD UYGULAMAMIZI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

Fenerbahçe Çukurova Basket maçı saat kaçta, hangi kanalda?

TBF Kadınlar Cumhurbaşkanlığı Kupası maçında Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı Kadir Has Kongre ve Spor Merkezi, Kayseri’de Çukurova Basket Kadın Basketbol Takımı ile karşı karşıya geliyor. Fenerbahçe ile Çukurova Basket arasındaki TBF Kadınlar Cumhurbaşkanlığı Kupası maçı yarın saat 18.00’da başlayacak ve karşılaşma TRT Spor 2 kanalında canlı yayınlanacak.

Fenerbahçe-Çukurova Basket Maçı Hangi Gün?

Fenerbahçe-Çukurova Basket Maçı 09 Ekim Çarşamba günü oynanacak.

Fenerbahçe-Çukurova Basket Maçı Saat Kaçta?

Fenerbahçe-Çukurova Basket Maçı 18:00’de başlayacak.

Fenerbahçe-Çukurova Basket Maçı Nerede Oynanacak?

Fenerbahçe ile Çukurova Basket arasındaki TBF Kadınlar Cumhurbaşkanlığı Kupası  Maçı Kadir has Kongre ve Spor Merkezi, Kayseri’de oynanacak.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir